З ДНЕМ ЗНАНЬ, шановні викладачі та студенти!!

Плідного навчального року ВСІМ!!

На завершення навчального року, 22 червня, в рамках проведення виховної роботи, студенти груп СР-11, СЗ-11, СР-21 та викладачі кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи доц. Стеца Н.В., ст. викл. Савущик А.І. з великим задоволенням відвідали Рівненський зоопарк – місце природної гармонії та атмосферного дитинства. Усі відвідувачі отримали позитивні емоції та симпатичні фото.

14 червня 2024 року на кафедрі педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи РДГУ успішно відбувся державний комплексний іспит зі спеціальності 231 Соціальна робота  у студентів груп СР-32, СР-41 денної форми навчання. З вітальним словом звернулися до присутніх декан психолого-природничого факультету проф., д.психол.н. Павелків В.Р., голова ДЕК Бучак А.О. (директор Рівненського обласного центру соціальних служб) та завідувач кафедри проф., д.пед.н. Пелех Ю.В. Усі студенти підтвердили належний рівень здобутих фахових та спеціальних  компетенцій.

Вітаємо здобувачів освіти бакалаврського рівня та бажаємо не менш успішного захисту кваліфікаційних робіт!

21 червня 2024 року на кафедрі педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів спеціальності 231 Соціальна робота (денна форма навчання).

ВІТАЄМО з успішним захистом дипломних робіт наших випускників!! Хай щастить ВАМ на професійній стежині!!

П.с. Чекаємо Вас на навчання у магістратурі.

Сьогодні, 12.06.2024 року, відбулося чергове засідання кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи РДГУ. Було обговорено низку питань, що стосуються роботи кафедри, а саме:

1. Про попередній розподіл ставок навчального навантаження на 2024-2025 н.р;

2. Заслухано доповіді викладачів кафедри про виконану навчальну, виховну, наукову, організаційну роботу за 2023-2024 н.р;

3. Про наукову активність (рейтинг) викладачів.

Також за пропозицією завідувача кафедри проф. Пелеха Ю.В. колективом кафедри було ухвалено рішення щодо присвоєння кафедрі імені Малафіїка Івана Васильовича (колишнього багаторічного завідувача кафедри, який сприяв її сталому розвитку).