поддержка PHP 7

Сьогодні, 16 травня 2024 року, в РДГУ розпочалося традиційне відзначення Дня науки. Викладачі та студенти спеціальностей кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи взяли участь в урочистостях, а також у пленарному та секційному засіданні щорічної звітної наукової конференції.

Під керівництвом проф. Шевців З.М. (модератор -- доц.Оксенюк О.В.) на секційному засіданні кафедри на тему "Гуманізація, соціалізація й аксіологізація освітнього процесу в умовах модернізації вищої освіти в Україні" було заслухано й обговорено доповіді присутніх викладачів та студентів. У підсумку, студентам запропоновано продовжувати розробку заявлених наукових тем у дипломні проекти, а випускникам побажали успішного захисту кваліфікаційних робіт.

ВІТАЄМО доцента кафедри педагогіки освітнього менеджменту та соціальної роботи СТЕЦУ НАТАЛІЮ ВОЛОДИМИРІВНУ з почесною відзнакою на науковій ниві. Бажаємо подальших успіхів та звершень!!

12 травня 2024 року зусиллями психолого-природничого факультету РДГУ в м. Рівне, на Лебединці, був проведений культурно-мистецький захід "Молодь – для молоді" із благодійною метою – збором коштів на потреби ЗСУ. Долучилися до проведення заходу і студенти спеціальності 231 Соціальна робота та доцент кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи Стеца Н.В., які паралельно провели профорієнтацію зі своєї спеціальності.

Сьогодні на кафедру завітав один із випускників спеціальності «Соціальна педагогіка» (випуск 2019 року) – Сергій Савчук. Сергій від 2015 року допомагав у складі волонтерської бригади учасникам бойових дій в зоні АТО. А з початком повномасштабної війни рф проти України став військовим, уже понад два роки тримає оборону на лінії фронту. Нині проходить реабілітацію після поранення та принагідно відвідав рідну альма-матер.

Сергій був одним із двох хлопців серед галасливої 25-осібної дівчачої групи. Став хорошим другом для більшості дівчат. Завжди відрізнявся добротою, вродженим почуттям такту та .. джентельменством. А ще – став єдиним студентом, який до кінця навчання на бакалавраті від'їздив волонтером у Здолбунівський геріатричний пансіонат. Нині Сергій – молодий сім'янин та тато, якого, на жаль, майже не бачить сім'я останнім часом.

Завідувач кафедри проф. Пелех Ю В. від імені всіх викладачів подякував нашому герою за захист і побажав якнайшвидшого повернення з перемогою. Пишаємося нашими випускниками, нашими захисниками та героями. Обіймаємо своїми ❤. Чекаємо вдома!!

18.04.2024 р. викладачі кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи РДГУ з метою профорієнтаційної роботи відвідали заклади освіти Рівненського району: Камʼянський опорний ліцей Березнівського району, Немовицький ліцей; Сарненський фаховий педагогічний коледж; Володимирецький колегіум №2. Викладачі кафедри розповідали учням про спеціальності, з яких кафедра готує фахівців за першим освітнім рівнем зі спеціальності 231 Соціальна робота та 232 Соціальне забезпечення, а також за другим освітнім рівнем зі спеціальністі 073 Управління навчальним закладом.

Майбутні абітурієнти з цікавістю сприймали інформацію щодо означених професій. Учні задавали  багато питань щодо умов вступу, оплати за навчання, конкурсного балу, дозвілля, гуртожитку та ін. Також великою приємністю було зустріти серед вчителів відвіданих закладів освіти колишніх випускників РДГУ.

З сумом повідомляємо, що відійшов у Вічність професор, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи Рівненського державного гуманітарного університету впродовж 35 років (1987–2022) МАЛАФІЇК ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ.

Іван Васильович прожив довге і плідне життя (10.10.1940 – 01.04.2024), яскраво світив як Людина, педагог, науковець. Людина з щирою душею та добрим серцем, педагог із величезним досвідом роботи (від учителя, директора районної школи до завідувача університетської кафедри) та численним методичним доробком, науковець, дидактику якого вивчає в Україні вже не одне покоління студентів. А ще – друг студентів, оптиміст та натхненник педагогічних ідей і пошуків університету.

Ректорат університету та колеги висловлюють щире співчуття родині та близьким спочилого. Спочивайте з миром, Іване Васильовичу, довга і вічна Вам пам'ять.