поддержка PHP 7

MakarchukSteikholderМакарчук Зоя Володимирівна - директор Рівненської гуманітарної гімназії Рівненської міської ради, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, учитель методист, Відмінник освіти України. У 1983 році закінчила Рівненський педагогічний інститут ім. Д. З. Мануїльського, отримавши кваліфікацію вчителя фізики та математики на фізико-математичному факультеті.

Працює в закладі з 1994 року. Має 38 років педагогічного та більше 10 років управлінського стажу (посаду директора обіймає з 2007 року).

Макарчук З. В. відповідає за загальне управління діяльністю гімназії з усіх напрямків відповідно до її статуту та законодавства України та представляє її в державних, місцевих, громадських та інших органах, організаціях, закладах.

        

 

Гавлітіна Тетяна Миколаївна

       Гавлітіна Тетяна Миколаївна

(Tetiana M. Havlitina)

Дата народження: 15 травня 1961 року

 Місто: Рівне

 Моб. телеф.: 0679519332

 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 ORCID:https://orcid.org/0000-0002-8878-2160

Освіта: вища, спеціаліст (Івано-Франківський державний педагогічний інститут імені В.С. Стефаника (1987), спеціальність «Педагогіка і методика виховної роботи», кваліфікація «Вихователь. Методист. Учитель етики і психології сімейного життя»)

Науковий ступінь, вчене звання: кандидат педагогічних наук зі спеціальності 13.00.07 – теорія та методика виховання (2007); доцент кафедри філософії, економіки та менеджменту освіти (2016)

Додаткова освіта: сертифікат учасника ГО «Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами»;

сертифікований тренер в викладання курсу «Основи сім’ї»;

сертифікат проєкту «Фінська підтримка реформи української школи» («Навчаємось разом») з програми навчання та розбудови потенціалу ОІППО «Стратегія розвитку ОІППО: клієнтоорієнтованість та внутрішня система забезпечення якості освіти»;

член віртуальної кафедри управління освітою Українського відкритого університету післядипломної освіти

Досвід роботи:

педагогічні посади: 8 років - Козлинська восьмирічна та Шубківська середня школи Рівненського району Рівненської області на посаді ст.піонервожатої; 4 роки - Рівненський районний методичний кабінет на посадах методиста, завідувача кабінету;

посади державного службовця: 13 років - управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації на посадах головного спеціаліста, начальника відділу загальної середньої освіти, інтернатних установ, заступника начальника управління;

науково-педагогічні посади: 16 років - Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, на посаді завідувача кафедри управління освітою (з 2005 року), з 2007 року по даний час – на посаді проректора з наукової, з науково-педагогічної роботи/

Автор понад 70 праць.

       

 

Набочук Олександр Юрійович       Набочук Олександр Юрійович

Дата народження: 06 березня 1983 року.

Місце народження: Рівне.

Контактний номер телефону: (097) 945-70-50.

Освіта: вища. У 2004 році закінчив факультет математики та інформатики Рівненського державного гуманітарного університету за спеціальністю «Прикладна математика», економічний факультет Приватного вищого навчального закладу  «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» за спеціальністю «Фінанси». У 2017 році закінчив Інститут права Національного університету водного господарства та природокористування за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Науковий ступінь: у 2015 році в Інституті психології імені Г. С. Костюка Національної Академії педагогічних наук України захистив дисертацію та здобув науковий ступінь кандидата психологічних наук.

Досвід роботи:

4 роки – вчитель Квасилівської та Шпанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; 10 років – в. о. директора та директор Шпанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, 6 років - заступник начальника управління освіти і науки - начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти Рівненської обласної державної адміністрації; з 2020 року і до сьогодні радник голови Рівненської обласної ради.

       

 

Андрєєва Майя Миколаївна

   Андрєєва Майя Миколаївна

   Дата народження: 14.05.1967 р.

   Освіта повна вища:

   ‒ РДПІ ім. Мануїльського, початкова освіта і музика (1989 р.     випуску);

   ‒ Львівський інститут державного управління Національної академії при Президентові України, державне управління (2014 р. випуску).

       Працювала:

1989‒1997 роки – ЗОШ № 9 м. Рівне, вчитель початкових класів.

1997‒2005 роки – Рівненський державний обласний центр НТТУМ, зав. відділом.

       З 2005 по теперішній час – головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА.

→ Відкрите заняття стейкхолдера.

→ Переглянути фотографії.

       

Back to top