1. Черкаський національний університет імені Б. Хмельницького.
2. Національний університет водного господарства та природокористування.
3. Глухівський національний педагогічний університет імені О. Довженка.
4. КВНЗ “Херсонська академія неперервної освіти”.
5. Хмельницький інститут соціальних технологій ВНЗ “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”.
6. Державний заклад вищої освіти “Університет менеджменту освіти” НАПН України.
7. Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж НУВГП.
8. Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради.
9. Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3 Вараської міської ради.
10. Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради.
11. Загальноосвітня школа № 1 імені В. Г. Короленка (м. Рівне).
12. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 23.
СПІВПРАЦЯ ТА ОБМІН ДОСВІДОМ
Міжнародний формат
Проф. Пелех Ю.В. є в редакційних колегіях наукових видань (журналів), що індексуються у наукометричних базах даних Scopus, WoS – Journal «Problems of Education in the 21st Century» Lithuania (Литва), Sport I Turystyka (Республіка Польща).
Проф. Пелех Ю.В. співпрацює з Жешувським Університетом (м. Жешшув, Республіка Польща), у рамках співпраці організовано стажування штатних викладачів на базі кафедри соціальної педагогіки з 01.11.2022 р. по 30.04.2023 р.
Регіональний формат
Перелік заходів, проведених спільно з РОДА, спрямованих на підвищення рівня ефективності роботи науковців кафедри та вирішення регіональних потреб.
2021 рік
1. 20.04.2021 р. проведено круглий стіл (спільно зі стейкхолдерами, представниками академічної спільноти України) з метою обговорення перспектив розвитку освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» другого (магістерського) рівня вищої освіти на тему «Проблеми впровадження й перспективи розвитку ОП УНЗ в РДГУ».
2. 02.06.2021 р. проведено науковий україно-польський семінар «Становлення і розвиток аксіопедагогіки: проблеми та перспективи» (РДГУ та Університет гуманітарних і природничих наук ім. Яна Длугоша м. Ченстохова).
3. 07.09.2021 р. проведено круглий стіл (спільно зі стейкхолдерами, представниками академічної спільноти України) з метою обговорення перспектив розвитку освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» на другому (магістерському) рівні вищої освіти в локальній площині функціонування на тему «Перспективи розвитку ОП УНЗ в освітньому процесі РДГУ».
4. 02-03.11.2021 р. проведено науково-методичний семінар «Проблеми теорії і практики професійної підготовки соціальних працівників», за участю викладачів з соціальної роботи та управління провідних закладів вищої освіти України, зокрема Рівненського державного гуманітарного університету, Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (Київ), Волинського національного університету імені Лесі Українки (Луцьк), Національного університету охорони здоров’я імена П.Л.Шупика (Київ) та стейкхолдерів і представників об’єднаних територіальних громад, соціальних служб міста та Рівненської області.
2022 рік
1. 03-07.06.2022 р. проведено науково-методичний семінар «Особливості організації навчально-виховного процесу в закладах вищої освіти в умовах війни» (спільно з Волинським національним університетом імені Лесі Українки, кафедра соціальної роботи та педагогіки вищої школи, м. Луцьк).
2. 23.09-07.10.2022 року викладачі кафедри взяли участь у науково-методичному семінарі підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних і соціальних працівників «Сучасні стратегії та інноваційні моделі надання соціальних послуг», що проходив на базі кафедри соціальної роботи та педагогіки вищої школи Волинського національного університету імені Лесі Українки (м. Луцьк). Проф. Шевців З.М., проф. Дубич К.В. стали співорганізаторами семінару.
3. 07.11.2022 р. проведено круглий стіл (спільно зі стейкхолдерами, представниками академічної спільноти України) з метою обговорення змін і пропозицій до освітніх програм 231«Соціальна робота» та 232 «Соціальне забезпечення» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на 2022-2023 н.р. В обговоренні взяли участь Бучак А. О., директор Рівненського обласного центру соціальних служб, Міщеня А. І., директор Служби у справах дітей м. Рівного, випускники 2022 р. за спеціальністю 231 «Соціальна робота» Лішун А., Семенчук І., Ольшанецька Я.
2023 рік
1. 16.02.2023 року відбулося позачергове засідання кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи, на якому розглянули питання залучення нових стейкхолдерів до ОПП «Соціальна робота». До складу стейкхолдерів увійшла директор Департаменту соціальної політики Рівненської облдержадміністрації Слободенюк Р.П. та директор Рівненського обласного центру соціальних служб Бучак А.О.
Доц. Галатюк М.Ю., доц. Остапчук М.В. співпрацюють з Обласним комунальним позашкільним закладом «Рівненська Мала академія наук учнівської молоді» Рівненської обласної ради, є членами журі відповідно у секціях «Експериментальна фізика» та «Педагогіка».
Доц. Оксенюк О.В. у 2022-2023 н.р. керує гуртком «Педагогіка» у Рівненській Малій академія наук учнівської молоді: вихованець гуртка Лата Максим (10 клас, Здолбунівський ліцей №2) здобув ІІ місце на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
Доц. Петрук Л.П., викл. Філоненко Р.С. на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти систематично проходять стажування.
ОПП «Соціальна робота»
Студенти, які здобувають перший освітній рівень за спеціальністю 231 «Соціальна робота» проходять практику у соціальних закладах м. Рівне та Рівненської області, виконують бакалаврські роботи, тематика яких становить певний інтерес для наших роботодавців.
Здобувачі вищої освіти спеціальності 231 «Соціальна робота» проходять практику і відвідують майстер-класи провідних спеціалістів соціальних служб, зокрема:
- Служба у справах дітей м.Рівне (на матеріалі роботи служби написана бакалаврська робота Надюк А.М. «Специфіка соціальної роботи центру соціальних служб у справах сім»ї, дітей та молоді з підлітками девіантної поведінки»)
- Центр соціальних служб у справах дітей та молоді м.Рівне (на матеріалі роботи центру написана бакалаврська робота Онищук О.М. «Системи соціальної роботи з безпритульними дітьми в Україні».
- Територіальний центр соціального обслуговування населення ( надання соціальних послуг) Рівненської області (на матеріалі роботи центру написана бакалаврська робота Кобзістої В.І. «Соціальна робота в територіальних центрах з людьми літнього віку».
- Рівненський міський центр зайнятості ( на матеріалі роботи центру написана бакалаврська робота Ярощук К.В. «Технології соціальної роботи з безробітними на прикладі діяльності Рівненського міського центру зайнятості»)
- Обласний соціальний гуртожиток.
- Комунальний заклад Рівненський обласний центр комплексної реабілітації Рівненської обласної ради с.Олександрія.
- Березнівський районний центр зайнятості Рівненської області
- Соснівська ОТГ, Центр надання соціальних послуг.
- Шпанівська ОТГ, Центр надання соціальних послуг.
ОПП «Менеджмент. Управління навчальним закладом»
Кафедра педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи підтримує зв’язок з обласним управлінням освіти в особі Андрєєвої М.М. (головного спеціаліста відділу професійно-технічної та вищої освіти), яка, у свою чергу, здійснює координування директорів ЗСО та їх заступників, що мають бажання навчатися в магістратурі за спеціальністю 073 «Менеджмент. Управління навчальним закладом».
Здобувачі, які здобувають другий освітній рівень за спеціальністю 073 «Менеджмент. Управління навчальним закладом», проходять практику у навчальних закладах м. Рівне та Рівненської області, виконують магістерські роботи, тематика яких становить певний інтерес для наших роботодавців.
Звіт про обмін досвідом і співпрацю проф. З. М. Шевців
Консультування і членство в організаціях
1. Є дійсною членкинею ГО «Інклюзивний простір. Українська спільнота» (Наказ №5 від 18 січня 2021 року. Голова ГО Гордійчук О.Є.), регіональною координаторкою ГО «Інклюзивний простір. Українська спільнота» на Рівненщині (Наказ №6 від 2 червня 2021 року), науковою консультанткою (на громадських засадах) «Студії віртуального інклюзивного простору» з питань імплементації інклюзивної освіти в Україні та гаранткою освітніх програм на Українській автентичній платформі «ВІП.ОСВІТА» https://sites.google.com/view/viposvita/головна-сторінка?authuser=1. (довідка додаєтся)
2. Член Міжнародної співдружності Modern Education & Research Institute (MERI - директор Катерина Царанок. Брюсель, Бельгія) і отримала сертифікат про членство за №2004202117. Членство тривало з 07. 06 2021 до 6.06.2022 (Сертифікат додається)
Продовження звіту про обмін досвідом і співпрацю проф. З. М. Шевців → ПЕРЕГЛЯНУТИ