поддержка PHP 7

#ErasmusPlus #ErasmusUA #ErasmusGeneration
      Дорогі Еразмусівці! Вітаємо із звершенням важливого етапу з командами конкурсів з розвитку потенціалу, Еразмус Мундус, Жан Моне, Міжнародна мобільність! Пройшли разом багато викликів під час конкурсу та стали ще сильнішими і отримали безцінний досвід! Було дуже цікаво працювати з кожною командою, бачити як Ви вчитесь комунікувати та взаємодіяти під час підготовки проєктів разом! Як Ви надихали один одного та підтримували! Всім дякуємо за взаємонатхнення та активну співпрацю! Ви неймовірні Еразмусівці суперсили!
     Good luck! 
     Ну що ж сьогодні можемо відпочити трохи...
   Але нагадуємо що триває ще багато конкурсів Еразмус+, де українські заклади освіти, молодіжні, спортивні та інші організації з України можуть бути партнерами! Ще є багато потреб для розвитку інновацій над якими важливо працювати разом з міжнародними партнерами!
     Ми на постійному зв'язку!
     Тримаймо стрій!
  Щиро люблю і дякую суперкоманді Zhanna Talanova Ivanna Atamanchuk Kateryna Zhdanova Petro Krainik Veronika Tkachenko Oksana Laushnyk Працюємо разом для перемоги з National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team

Джерело: https://cutt.ly/O8ld3Xh

 

Проект «Освіта у ЄС: Україна ближче до Європи!» 

    Українські заклади вищої освіти беруть участь у проекті "Освіта у ЄС: Україна ближче до Європи!". Проект створений учасниками «Eu Study Days in Ukraine», які є студентами і працівниками українських ЗВО.

 → Ознайомитися з успішною командою, яка підготувала цей проект (http://charivne.info/).

 → Програма заходів для реалізації проєкту «Освіта у ЄС: Україна ближче до Європи!»

 

       «Eu Study Days in Ukraine» є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні, який створено для тих, хто поділяє європейські цінності, а також прагне дізнатися більше про ЄС.

 

Міжнародні грантові проекти

Міжнародний проект «Erasmus+»  для студентів

     Три роки поспіль відбувається успішна реалізація міжнародного проекту  «Erasmus+КА1» для студентів РДГУ на базі Жешувського Університету (м.Жешув, Польща). Учасниками програми вже стали студенти Інституту мистецтв (Ірина Боярчук, 2017-2018н.р.), факультету філології (Мар’яна Біла, 2018-2019н.р.), факультету історії, соціології та міжнародних відносин (Ірина Осейчук, 2019-2020н.р.). У 2020-2021н.р. за рішенням центрального офісу програми ”Еразмус+” реалізацію академічної мобільності для студентів РДГУ перенесено на 2022р. у зв’язку із світовою пандемією Covid-19.Додаткові дати наборів будуть повідомлені.

Міжнародний проект «Erasmus+»  для викладачів

     Два роки поспіль відбувається успішна реалізація міжнародного проекту  «Erasmus+КА1» для викладачів РДГУ на базі Жешувського Університету (м.Жешув, Польща). Учасницею програми вже стала викладач художньо-педагогічного факультет Руслана Шеретюк (2018-2019н.р.). Переможцем відбору для участі у проекті у 2019-2020н.р. став викладач факультету філології Олег Деменчук. У 2019-2020 н.р. за рішенням центрального офісу програми ”Еразмус+” реалізацію академічної мобільності для викладачів РДГУ перенесено на 2022р. у зв’язку із світовою пандемією Covid-19.

Міжнародний україно-польський науково-дослідний проект «Рефлексивна освіта у вищих навчальних закладах»

     Мета спільного із польським ЗВО-партнером (Університет Гуманітарно-Природничий ім. Яна Длугоша в Ченстохові) проекту полягає у навчанні студентів окремих педагогічних спеціальностей у Польщі та Україні, після чого вони зможуть здійснювати свою методичну діяльність (експериментальне дослідження). У рамках цього проекту уже було репрезентовано дві вистави соціально-психологічного театру: «Україна і біженці: від Сходу до Заходу» та «Синій кит».

Міжнародний мистецько-науковий проект  «Марина Абрамович.Абсолютна свобода»

  У листопаді-грудні 2019р. було реалізовано Міжнародний мистецько-науковий проект «Марина Абрамович.Абсолютна свобода», організований Державною Вищою Школою в Новому Сончі та факультетом мистецтва Жешувського університету. Учасником проекту від РДГУ стала Р.М.Шеретюк на запрошення колеги із Жешувського університету, доктора факультету мистецтв Анни Стеліги.

Міжнародний грантовий проект «FlexSim» у кооперації з Фондом «Intermarium»

     У листопаді 2019р. РДГУ став одним з десяти українських ЗВО-учасників грантового проекту «FlexSim», за умовами якого університет отримав безкоштовну ліцензію для використання програмного забезпечення з метою упровадження курсу «FlexSim», у якому йдеться про створення комп’ютерних моделей виробничих систем. Викладач факультету документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики Юрій Фещук є головним координатором проекту та здійснює викладання курсу«FlexSim» у межах змістових модулів дисциплін «Інженерна і комп’ютерна графіка» у першому семестрі та «Комп’ютерна графіка» у другому семестрі для студентів РДГУ.

Міжнародні проекти у співпраці з ГО «Центр студій політики пам’яті та публічної історії «Мнемоніка»

  Викладачі кафедри політичних наук (Гон М.М.,Долганов П.С., Івчик Н.С.) реалізували такі проекти:«Створення інструментів боротьби з антисемітизмом та ксенофобією» (за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні), «Реанімована пам’ять» (за підтримки RosaLuxemburgStiftung в Україні). У межах реалізації останнього проекту було проведено VI Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Політика пам’яті в теоретичному та практичному вимірах».

 

     → Конкурси і гранти

Back to top