поддержка PHP 7

Шановні  колеги!

      Запрошуємо Вас до участі у роботі Міжнародної науково-практичної конференції (з онлайн включенням) «Модернізація освіти та соціальної роботи в контексті глобальних викликів», яка відбудеться  8 червня 2023 року.

    Мета конференції – висвітлити наукові пошуки та практичний досвід з модернізації освіти в цілому та галузей знань «соціальна робота», «теорія виховання», зокрема, щодо реагування міжнародного наукового співтовариства на виклики, які виникають у процесі освітньої глобалізації.

→ Інформаційний лист

 

Всеукраїнська науково-практична конференція “Актуальні питання методики викладання загальноосвітніх дисциплін в умовах реформування ЗФПО”

     У рамках Тридцять восьмої міжнародної спеціалізованої виставки “Освіта та кар’єра – День студента 2021” 2 листопада 2021 року 0 14:00 буде проведена онлайн – Всеукраїнська науково-практична конференція “Актуальні питання методики викладання загальноосвітніх дисциплін в умовах реформування ЗФПО” (див. інформаційне повідомлення).

 

І Всеукраїнська науково-практична конференція «Література, психологія, педагогіка у ракурсах взаємодії»

Шановні колеги!

     Горлівський інститут іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (м. Бахмут) запрошує Вас взяти участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції «Література, психологія, педагогіка у ракурсах взаємодії», яка проводитиметься 4-5 листопада 2021 року у м. Бахмут.

      Передбачено видання тез доповідей у збірнику матеріалів конференції, який буде оприлюднено в електронному вигляді.

       За результатами конференції планується видання колективної монографії, до якої будуть включені кращі доповіді.

       Учасники конференції отримають сертифікати.

       У разі поліпшення епідеміологічної ситуації і проведення конференції офлайн передбачається культурна програма.

      → Інформаційний лист додається.

 

Міжнародна науково-практична конференція "На кордоні культур і націй. Свій- Чужі - Інші"     

    Проректор РДГУ, професор кафедри Ю. В. Пелех 16-18 вересня візьме участь у Міжнародній науково-практичній конференції " На кордоні культур і націй. Свій- Чужі - Інші", яка відбудеться у м. Сянок (Республіка Польща).

→ Програма конференції додається.

 

Міжнародна конференція «Пріоритети в новому зеленому курсі ЄС»

     З нагоди Європейського зеленого тижня (#EU Green Week 2021) Міністерство освіти і науки України запрошує взяти участь у міжнародній конференції «Пріоритети в новому зеленому курсі ЄС», яка відбудеться 17 червня 2021 року в Інститут права і адміністрації Університету Марії Кюрі-Складовської (Польща). Захід проводиться за сприяння Фонду лідерів перетворень й фінансується з коштів Польсько-американського фонду свободи.

     До участі в заході запрошуються студенти, учні, молоді науковці, які працюють над реалізацією власних стартапів, представники закладів вищої освіти, наукових установ, наукових парків, інших інноваційних структур, громадських організацій та реального сектора економіки, до сфери інтересів яких належать питання продукування та поширення ідей зеленої економіки в Україні.

     Докладніше:

→ Переглянути повідомлення.

→ Сайт конференції.

Back to top