28.05.2024 року на засіданні вченої ради психолого-природничого факультету було заслухано звіт про діяльність кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи, презентований завідувачем кафедри проф. Пелехом Ю.В.

У звіті відзначено найголовніші досягнення у науковій сфері (розробка 2 наукових тем під керівництвом проф. Пелеха Ю.В. та проф. Шевців З.М; проф. Пелех Ю.В. – консультування 1 докторської та керівництво 2 кандидатськими дисертаційними дослідженнями; видання колективної кафедральної монографії). Відзначено, що 6 викладачів кафедри пройшли міжнародне стажування в Жешувському університеті на кафедрі соціальної педагогіки. Загалом, міжнародна діяльність та участь у редакційних колегіях наукових журналів забезпечується активною діяльністю проф. Пелеха Ю.В. Також постійно беруть участь у наукових конференціях та друкуються в наукових виданнях усі викладачі кафедри, долучаються і студенти. Кафедра упродовж навчального року провела круглий стіл "Сучасний стан соціального захисту та підтримки населення в умовах війни: досвід, виклики, завдання", а також насичений Тиждень соціальної роботи зі спектром різноманітних заходів. Здійснюється виховна робота зі студентами, профорієнтаційна – з учнями ЗЗСО. Загалом, пройдений навчальний рік можна вважати продуктивним.

→ Звіт кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи