Сьогодні, 16 травня 2024 року, в РДГУ розпочалося традиційне відзначення Дня науки. Викладачі та студенти спеціальностей кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи взяли участь в урочистостях, а також у пленарному та секційному засіданні щорічної звітної наукової конференції.

Під керівництвом проф. Шевців З.М. (модератор -- доц.Оксенюк О.В.) на секційному засіданні кафедри на тему "Гуманізація, соціалізація й аксіологізація освітнього процесу в умовах модернізації вищої освіти в Україні" було заслухано й обговорено доповіді присутніх викладачів та студентів. У підсумку, студентам запропоновано продовжувати розробку заявлених наукових тем у дипломні проекти, а випускникам побажали успішного захисту кваліфікаційних робіт.

ВІТАЄМО доцента кафедри педагогіки освітнього менеджменту та соціальної роботи СТЕЦУ НАТАЛІЮ ВОЛОДИМИРІВНУ з почесною відзнакою на науковій ниві. Бажаємо подальших успіхів та звершень!!