18.04.2024 р. викладачі кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи РДГУ з метою профорієнтаційної роботи відвідали заклади освіти Рівненського району: Камʼянський опорний ліцей Березнівського району, Немовицький ліцей; Сарненський фаховий педагогічний коледж; Володимирецький колегіум №2. Викладачі кафедри розповідали учням про спеціальності, з яких кафедра готує фахівців за першим освітнім рівнем зі спеціальності 231 Соціальна робота та 232 Соціальне забезпечення, а також за другим освітнім рівнем зі спеціальністі 073 Управління навчальним закладом.

Майбутні абітурієнти з цікавістю сприймали інформацію щодо означених професій. Учні задавали  багато питань щодо умов вступу, оплати за навчання, конкурсного балу, дозвілля, гуртожитку та ін. Також великою приємністю було зустріти серед вчителів відвіданих закладів освіти колишніх випускників РДГУ.