Сьогодні на кафедру завітав один із випускників спеціальності «Соціальна педагогіка» (випуск 2019 року) – Сергій Савчук. Сергій від 2015 року допомагав у складі волонтерської бригади учасникам бойових дій в зоні АТО. А з початком повномасштабної війни рф проти України став військовим, уже понад два роки тримає оборону на лінії фронту. Нині проходить реабілітацію після поранення та принагідно відвідав рідну альма-матер.

Сергій був одним із двох хлопців серед галасливої 25-осібної дівчачої групи. Став хорошим другом для більшості дівчат. Завжди відрізнявся добротою, вродженим почуттям такту та .. джентельменством. А ще – став єдиним студентом, який до кінця навчання на бакалавраті від'їздив волонтером у Здолбунівський геріатричний пансіонат. Нині Сергій – молодий сім'янин та тато, якого, на жаль, майже не бачить сім'я останнім часом.

Завідувач кафедри проф. Пелех Ю В. від імені всіх викладачів подякував нашому герою за захист і побажав якнайшвидшого повернення з перемогою. Пишаємося нашими випускниками, нашими захисниками та героями. Обіймаємо своїми ❤. Чекаємо вдома!!