З сумом повідомляємо, що відійшов у Вічність професор, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи Рівненського державного гуманітарного університету впродовж 35 років (1987–2022) МАЛАФІЇК ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ.

Іван Васильович прожив довге і плідне життя (10.10.1940 – 01.04.2024), яскраво світив як Людина, педагог, науковець. Людина з щирою душею та добрим серцем, педагог із величезним досвідом роботи (від учителя, директора районної школи до завідувача університетської кафедри) та численним методичним доробком, науковець, дидактику якого вивчає в Україні вже не одне покоління студентів. А ще – друг студентів, оптиміст та натхненник педагогічних ідей і пошуків університету.

Ректорат університету та колеги висловлюють щире співчуття родині та близьким спочилого. Спочивайте з миром, Іване Васильовичу, довга і вічна Вам пам'ять.