поддержка PHP 7

З 18 по 22 березня 2024 року в РДГУ тривав Тиждень соціальної роботи, організований та проведений викладачами кафедри педагогіки, освітнього  менеджменту та соціальної роботи, студентами спеціальностей 231 Соціальна робота та 232 Соціальне забезпечення, за підтримки деканату та кафедр психолого-природничого факультету. 

Тиждень розпочався зі  студентської науково-практичної конференції «Соціальні проблеми сучасного світу» (найактивнішу участь проявили студенти групи СР-21, підготувавши різновекторні доповіді).

Конференція відбулася у змішаному форматі, тому і студенти заочної форми навчання змогли взяти участь в онлайн-обговоренні доповідей. 

Далі, до Міжнародного дня щастя,  студенти підготували і провели благодійну акцію, під час якої реалізовували солодощі. Всі охочі взяли участь у голосуванні щодо визначення найкращої «Картинки щастя», а також всі небайдужі отримали гілочку вербових котиків. Звісно, на щастя, і з найкращими побажаннями.

Наступним етапом стало проведення інформаційно-виховного заходу «Ментальне здоровʼя» за участю студентів усіх курсів спеціальності «Соціальна робота»,  де з основною доповіддю виступила студентка групи СР-32 Кособуцька Анастасія. 

Також студентка групи СР-21 Соломко Наталія презентувала кафедрі книгу товариства польських науковців із проблематики професійної зайнятості жінок у сільській місцевості (Наталія минулий семестр перебувала на стажуванні в Жешувському унівеститеті, Республіка Польща). На завершення, всі присутні переглянули документальний фільм «Штуц» режисера Дж. Хілла, за сюжетом якого обговорили проблематику ментального здоровʼя та психофізичної реабілітації людини.

Також у рамках проведення Тижня і відбувся майстер-клас  «Арт-терпія як спосіб подолання психологічних проблем в умовах сьогодення», який провела к. психол. н.,  професор кафедри загальної психології та психодіагностики РДГУ  Демчук О.О. Усі охочі дізнались про історію виникнення арт-терапії, працювали з метафоричними картками, а також на малюнках зобразили уявлення про власне щастя.

На завершення було проведено науково-практичний семінар «Сучасна соціальна-педагогічна діяльність: проблеми, пошуки». Присутні викладачі та студенти заслухали в онлайн-режимі виступи випускників спеціальності «Соціальна робота»: Катерини Копилець (нині – соціальний педагог Липинського ліцею Підгайцівської сільської ради (с. Липини, Луцький район, Волинь); Яни Чорної (соціальний педагог у  Приватній організації "Соціально-реабілітаційний центр «Затишок» (дитяче містечко), с.Пилипець, Хустський район, Закарпаття); Ірини Васерук (студентка 3-го курсу заочної форми навчання, соціальний педагог у Комунальному закладі «Локницький ліцей», с.Локниця, Вараський район, Рівненщина).

Завершальною стала  доповідь доцента кафедри, к.пед.н. Оксенюк О.В. на тему «Соціално-психологічна реабілітація військових».

Також було підбито підсумки конкурсу студентських фоторобіт «Листівки щастя» та нагороджено переможців. Усім учасникам науково-практичного семінару були вручені сертифікати.

Щиро дякуємо за підтримку у проведенні Тижня соціальної роботи в РДГУ першому проректору проф. Павелківу Р.В., декану ППФ проф. Павелківу В.Р., завідувачу кафедри проф. Пелеху Ю.В. А також ідейним натхненникам та організаторам –  викладачам кафедри доц. Стеці Н.В., ст.викл. Савущик А.І., доц. Нечипорук Л.І. та всім, хто долучився до організації тематичних заходів. Сподіваємося, що задоволеними залишилися усі сторони предметно сфокусованої соціальної взаємодії.

Back to top