Відбувся науково-практичний семінар «Сучасна соціальна-педагогічна діяльність: проблеми, пошуки».

З вітальним словом до учасників семінару звернулася заступник декана психолого-природничого факультету доц. Левчук І.Б.

Заслухали виступи випускників спеціальності «Соціальна робота»:

1. Катерина Копилець, соціальний педагог Липинського ліцею Підгайцівської сільської ради (Волинська обл.);

2. Яна Чорна, соціальний педагог Приватної організації “Cоціально-реабілітаційний центр (дитяче містечко) «Затишок», Закарпатська обл.

3. Альона Лозян, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Березнівської сільської ради.

А також учасники семінару заслухали доповідь доцента кафедри, к.п.н., Оксенюк О.В. на тему: «Соціально-психологічна реабілітація військовослужбовців».

На завершення було підведено підсумки конкурсу студентських фоторобіт «Листівки щастя», а також нагороджено переможців.

Учасникам науково-практичного семінару були вручені сертифікати.