27 грудня 2023 року на кафедрі педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи РДГУ відбувся успішний захист кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього ступеня магістра зі спеціальності 231 Менеджмент. Управління навчальним закладом.

З вітальним словом звернулися до присутніх в онлайн та офлайн форматі декан психолого-природничого факультету проф., д.психол.н. Павелків В.Р., голова ДЕК Андрєєва М. М. (головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки РОДА) та завідувач кафедри проф., д.пед.н. Пелех Ю.В.

Усі здобувачі гідно представили та захистили випускові проєкти. Найвищими балами оцінено дипломні роботи Пономаренка В., Семенчука І. та Лозинського Т. (капелана ЗСУ, який вийшов на зв'язок зі сходу України).

ДЯКУЄМО членам екзаменаційної комісії, керівникам дипломних робіт, технічній підтримці – доц. Стеці Н.В. та усім присутнім. Завдяки нашим спільним зусиллям сфера менеджменту освіти збагатилася 7 молодими спеціалістами. Хай щастить Вам, наші випускники, на професійній стежині!!

Кафедра педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи РДГУ:

FZah1

FZah2