Сьогодні, 06.11.2023 р., відбулося чергове засідання кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи.

Було заслухано й обговорено питання стану викладання навчальних дисциплін кафедри на заочному відділі; питання допуску до захисту магістерських робіт. Також проведено передзахист дисертаційного дослідження (на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.01 загальна педагогіка та історія педагогіки) Антончик Є. Й. на тему “Модернізація вищої педагогічної освіти України у контексті демократизації освітньої політики ХХІ століття”, науковий керівник – проф. Пелех Ю. В. Бажаємо дисертантці та її науковому керівнику наснаги та подальших успіхів на фінішному етапі наукових звершень.