СОЦІАЛЬНА РОБОТА в РДГУ
 Психолого-природничий факультет РДГУ запрошує на навчання випускників закладів       загальної середньої освіти за спеціальністю
▪️ 231– Соціальна робота
    КИМ ВИ СТАНЕТЕ?
  Після завершення навчання Ви отримаєте кваліфікацію – бакалавр з соціальної роботи.
    ДЕ ВИ БУДЕТЕ НАВЧАТИСЯ?
 У навчальний процес факультету залучено сучасні комп’ютерні класи, спеціалізовані   навчальні лабораторії та практикуми з дисциплін циклу професійно-практичної   підготовки, обладнані новітнім методологічним інструментарієм.
 Теоретико-практична підготовка студентів спеціальності здійснюється на базі     Навчально-методичного центру соціально-управлінської роботи нашого факультету.
    ДЕ ВИ ЗМОЖЕТЕ ПРАЦЮВАТИ?
 Спеціальність "Соціальна робота" входить у топ-10 найпрестижніших професій у світі.   Соціальний працівник – це ініціатор і провідник соціальних змін, який допомагає:
▪️ людині, сім’ям і спільнотам набути максимальної незалежності, захистити свої права;
▪️ подолати життєві труднощі, зумовлені різними особистими та соціальними   обставинами.
 Згідно з класифікатором професій ДК 003-2010 фахівці, які здобули освіту за освітньою   програмою "Соціальна робота", можуть обіймати такі посади:
▪️ соціальний працівник;
▪️ менеджер у соціальній сфері;
▪️ вихователь соціальний по роботі з дітьми з інвалідністю;
▪️ професіонал в галузі соціального захисту населення;
▪️ соціальний аудитор;
▪️ фахівець (з допомоги неблагополучним родинам, грошової допомоги дітям);
▪️ фахівець з соціальної допомоги вдома;
▪️ фахівець з соціальної роботи;
▪️ педагог соціальний.
"Сьогодні допоможеш ти, а завтра тобі" – основний девіз спеціальності.
Велика родина соціальних педагогів психолого-природничого факультету РДГУ ЧЕКАЄ на ВАС!

СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В РДГУ
Психолого-природничий факультет РДГУ запрошує на навчання випускників закладів загальної середньої освіти за спеціальністю
232 – Соціальне забезпечення
КИМ ВИ СТАНЕТЕ?
Після завершення навчання Ви отримаєте кваліфікацію – бакалавр із соціального забезпечення
ДЕ ВИ БУДЕТЕ НАВЧАТИСЬ?
У навчальний процес факультету залучено сучасні комп’ютерні класи, спеціалізовані навчальні лабораторії та практикуми з дисциплін циклу професійно-практичної підготовки, обладнані новітнім методологічним інструментарієм.
Теоретико-практична підготовка здобувачів вищої освіти здійснюється на базі Навчально-методичного центру соціально-управлінської роботи нашого факультету.
ДЕ ВИ ЗМОЖЕТЕ ПРАЦЮВАТИ?
Фахівці, які здобули освіту за освітньою програмою «Соціальне забезпечення» можуть обіймати таки посади:
▪ інспектор з призначення пенсій;
▪ інспектор з виплати пенсій;
▪ інспектор з соціальної допомоги;
▪ інспектор-ревізор;
▪ страховий агент;
▪ державний інспектор;
▪ страхувальник;
▪ агент із зайнятості та трудових контрактів;
▪ фахівець державної служби зайнятості з найму робочої сили;
▪ статистичні обліковці та конторські службовці, що займаються соціальними питаннями;
▪ керівник фонду, громадських організацій профспілкових об’єднань у системі соціального забезпечення установи.
Ви отримаєте знання з:
➢ фінансового забезпечення соціальної допомоги;
➢ методів нарахування соціальної допомоги;
➢ технології надання соціальної допомоги;
➢ теорії і практики соціального забезпечення;
➢ правового регулювання соціальної сфери;
➢ документаційного супроводу соціальної допомоги;
➢ інновацій в системі соціального захисту.
Соціальне забезпечення є інструментом політики, що застосовується для регулювання рівня життя населення і передбачає надання послуг та матеріальних ресурсів у різних формах, що фінансуються державою.

Велика родина психолого-природничого факультету РДГУ ЧЕКАЄ на ВАС!!!