09 червня 2023 року відбулася звітна конференція щодо обговорення результатів виробничої практики в закладах соціальної сфери зі здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота, що тривала з 27 квітня до 24 травня 2023 року. Керівник практики - доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи Зоя Шевців.

У ході звітної конференції здобувачі освіти демонстрували результати своєї роботи у вигляді освітніх проєктів (презентація, стінна газета), поділились досвідом й власними враженнями про проходження практики, а також набутим досвідом та знаннями, висловили думки та судження щодо особливостей організації соціальної роботи з різними соціальними групами населення.

Майбутні соціальні працівники подякували директору Рівненського обласного центру соціальних служб Ананію Бучаку та його заступниці Наталії Мартинюк за надану можливість реалізувати мету практики загалом і зокрема виконати поставлені завдання.

За підсумками роботи конференції дійшли висновку, що всі завдання виробничої практики виконано, здобувачі освіти підтвердили належний рівень теоретичних знань, значно підвищили рівень практичних компетентностей фахівця. Виробнича практика студентів першого рівня вищої освіти (бакалаврів) спеціальності соціальної роботи психолого-природничого факультету РДГУ пройшла на належному рівні.