Студентські роки – найкраща пора пізнавати світ в усьому його розмаїтті. А ще – ловити хвилю ЖИТТЯ, тут і тепер. Тому в перші вихідні початку квітня першокурсниці спеціальності 231 Соціальна робота (на чолі з доц. Оксенюк О. В.) вирушили в мандри до квітучого Закарпаття, до його обласного центру – міста Ужгорода. Адже Ужгород славиться красивим середньовічним замком і колоритним скансеном, квітневим пишноцвітом магнолій, айви і форзиції. А ще – найпотужнішим на Закарпатті Ужгородським національним університетом, де з 1996 року успішно функціонує кафедра соціології і соціальної роботи. Отож, ми спробували тісніше познайомитися із колегами-викладачами кафедри та студентами такої ж спеціальності з перспективою налагодження подальшої співпраці.

Дякуємо за теплу зустріч та її організацію проф. Бартош О.П.: ми дізналися про специфіку навчання зі спеціальності УжНУ, про цікаві проєкти, що реалізуються кафедрою за підтримки партнерів із Данії, Угорщини, Румунії; сфотографувались біля цікавенного маятника Фуко; посмакували доброї кави.

А також щиро вдячні завідувачу нашої кафедри проф. Пелеху Ю.В. за надані авторські праці для представлення РДГУ; декану ППФ проф. Павелківу В.Р. – за підтримку наших ініціатив; доц. Нечипорук Л.І. – за швидко укомплектовані нові студентські часописи і дружнє плече; ст. лаб. Гомон Н.Р. – за морально-психологічне підкріплення.

Два дні в Ужгороді пролетіли файно. Адже був ще Невицький замок серед місцевих гір; пошук візитівок міста – бронзових міні-скульптур по довгій набережній р. Уж та багато живого, не-екранного спілкування, за яким, як з’ясувалося, студенти сумують найбільше.

П.с. Сакури розквітнуть через два тижні :) .