поддержка PHP 7

Листопад теж буває сонячним. Як і люди. А люди бувають листопадні. Тому так необхідно знаходити внутрішнє світло та дарувати його іншим, бо від цього стає навколо більше сонця та усміхнених облич.

Сьогодні студенти групи СР-11 мали сонячну зустріч із відомою рівнянкою, письменницею та митцем, автором арт-буків (серії вишитих книг зокрема), волонтером і кризовим психологом Оленою Медведєвою.

У затишному арт-просторі пані Олени студенти дізналися про мотиви й етапи свідомого волонтерства, про необхідність внутрішнього ресурсу для доброчинної діяльності; оглянули вишиті мисткинею фоліанти; переглянули акварельну анімацію до авторської казки “ Крамниця часу ”; ознайомилися із неймовірною історією Марійки Колеснік – дівчинки-воїна, що подолала страшну недугу, та її казками; дізналися про психологічну підтримку внутрішньо переміщених осіб, надану в Рівному з ініціативи пані Олени та   ..  філософствували-творили-малювали справжнісінькими французькими акварелями на спеціальному папері для акварельного живопису. Відтворювали свій настрій і вчилися самоідентифікувати внутрішній стан. Встигли покавувати та порефлексувати.

Так практичні аспекти соціальної роботи, зокрема технік арт-терапії і психологічної підтримки стали зрозуміліші й переконливіші.

Здається, всі чекають на продовження таких арт-зустрічей ..   :)

        →  Переглянути більше

Back to top