поддержка PHP 7

     20 жовтня 2022 року на базі кафедри педагогіки та методики початкової освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (завідувач – д.п.н., проф. Світлана Романюк) відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії модернізації педагогічної освіти в Україні та країнах Євросоюзу», робота якої проходила у формі пленарного засідання, роботи наукових секцій та круглого столу. На пленарному засіданні конференції виступив  з вітальним словом Василь Балух, перший проректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, який відзначив актуальність її проблематики та важливість проведення в умовах війни, як ще одного фронту – освітянського, підкреслив роль освіти як ефективного інструмента формування особистості в інформаційному суспільстві.

     У наукових доповідях, виголошених на пленарному засіданні, розглядалися актуальні проблеми модернізації педагогічної освіти в Україні та країнах Європейського Союзу. Взяла участь у конференції і представник кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи та виступила Зоя Михайлівна Шевців, доктор педагогічних наук, професор, з темою доповіді «Особливості організації соціальних послуг супроводу дітям з особливими освітніми потребами під час інклюзивного навчання»

     Означена науково-практична конференція є актуальною як для освітян, так і для установ та закладів соціальної сфери. Оскільки залучення соціальних працівників до інклюзивного освітнього процесу закладу освіти допоможе педагогічним працівникам поліпшити якість навчання ВСІХ учнів загалом, зокрема й особам з особливими освітніми потребами.

   

Back to top