15.09.2022 року на кафедрі педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи відбулась зустріч викладацького колективу зі студентами першого курсу спеціальності “Соціальна робота”.

З вітальним словом виступили декан психолого-природничого факультету, д. психол. н., проф. Павелків В. Р. і проректор з науково-педагогічної роботи, європейської інтеграції та інновацій, завідувач кафедри, д. п. н., проф. Пелех Ю. В.

До робочої зустрічі кафедри приєднавсь начальник міської служби у справах дітей Міщеня А. І., який зосередив увагу першокурсників на важливих аспектах професійної діяльності соціального працівника.

Колектив кафедри побажав першокурсникам успіхів у навчанні, мирного неба, творчої наснаги, багато нових друзів і оптимізму на шляху до знань.

Foto 15veresnya2022