2-3 листопада 2021 року в Центрі соціально-управлінської роботи психолого-природничого факультету РДГУ відбувся науково-методичний семінар «Проблеми теорії і практики професійної підготовки соціальних працівників», організований кафедрою педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи (модератор зустрічей – проф. Дубич К. В.). З вітальним словом до учасників звернулися завідувач кафедри проф. Малафіїк І. В., декан психолого-природничого факультету проф. Павелків В. Р.

У форматі онлайн-офлайн проведення дискусійних панелей було заслухано й обговорено доповіді доц. Чернети С. Ю. (завідувач кафедри соціальної роботи та педагогіки вищої школи Волинського національного університету ім. Лесі Українки); проф. Сухицької Н. В. (професор кафедри соціальної політики Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова).

Активно долучилися до презентації практичних здобутків у сфері соціального захисту і забезпечення населення Бучак А.О. (директор Рівненського обласного центру соціальних служб); Слободенюк Р. П. (директор Департаменту розвитку адміністративних послуг соціальної, молодіжної політики та спорту РОДА); Міщеня А. І. (керівник Служби у справах дітей виконавчого комітету Рівненської міської ради).

Також поділилися власними напрацюваннями з аспектної практики соціальної роботи Супрунюк Т. В. (начальник відділу соціального захисту населення Шпанівської сільської ради Рівненського району Рівненської обл.); Гарбар Ю. М. (завідувач відділу соціальної роботи КЗ «Центр надання соціальних послуг» Шпанівської сільської ради Рівненського району Ріівненської обл.).

Загалом, комунікація вдалася насиченою та результативною.

→ Переглянути фотографії