Сьогодні, 12.10.21 р., на засіданні кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи було обговорено питання профорієнтаційної роботи в закладах освіти за участю директора Рівненської гуманітарної гімназії (РГГ) Макарчук З. В. Також до проведення засідання долучився і декан ППФ проф. Павелків В. Р.

Зоя Володимирівна підготувала цікавий двогодинний виступ, під час якого запропонувала власне бачення та ідеї щодо співпраці директорів ЗСО та РДГУ; поділилася нетиповим досвідом профорієнтаційної діяльності німецьких університетів; резюмувала результати власних управлінських досліджень. Усі присутні отримали масив мотивуючої інформації. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з РГГ.

→ Переглянути фотографії.