Від сьогодні розпочала роботу Міжнародна науково-практична інтернет-конференція “Світ дидактики: дидактика в сучасному світі”, що проходить на базі Інституту педагогіки НАПН України (м. Київ).

У пленарному засіданні, що відкрило роботу конференції, взяв участь завідувач кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи проф. Малафіїк І. В., оголосивши доповідь “Сучасна дидактика у контексті новітньої педагогіки”. Також долучилися до участі в пленарному засіданні конференції і доценти кафедри – Петрук Л. П., Остапчук М. В., Галатюк М. Ю.

Завтра на секційних засіданнях виступлять доц. Петрук Л. П. з доповіддю “Інноваційне педагогічне мислення: філософський і психолого-педагогічний контексти”, доц. Остапчук М. В. – “Навчання і розвиток особистості учня як внутрішні процеси”.

У цілому, проблематика конференції охоплює теорію й методологію дидактичних процесів.

→ Інформаційний лист додається.

→ Переглянути знімки екрану.

IMG KonfDidaktika 1

IMG KonfDidaktika 2