07.09.2021 р. в онлайн-режимі викладачами кафедри проведено другий круглий стіл (спільно зі стейкхолдерами, представниками академічної спільноти України) з метою обговорення перспектив розвитку освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» на другому (магістерському) рівні вищої освіти в локальній площині функціонування на тему «Перспективи розвитку ОП УНЗ в освітньому процесі РДГУ».

Висловили думки щодо ОП УНЗ Данилюк С. С. (д-р пед. наук, проф., завідувач кафедри педагогічних наук освітнього і педагогічного менеджменту Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького), Андрєєва М М. (головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти Управління освіти та науки РОДА), Вєтров І.В. (проректор із зовнішніх зв’язків і моніторингу якості освіти РОІППО), Михасюк К. (випускник з ОП УНЗ, канд. пед. наук, доц. кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики РДГУ), Кундеренко І.(випускник з ОП УНЗ, канд. філософ. наук, Рівненська духовна семінарія та академія), Коняхін Ю. (здобувач з ОП УНЗ другого року навчання РДГУ) та інші учасники (див. відео). Спілкування вдалося конструктивним і багатоаспектним щодо предмету розгляду.

Переглянути відео:

→ Частина 1.