20.04.2021 р. у форматі онлайн-спілкування викладачами кафедри було проведено круглий стіл (спільно зі стейкхолдерами, представниками академічної спільноти України) з метою обговорення перспектив розвитку освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» другого (магістерського) рівня вищої освіти на тему «Проблеми впровадження й перспективи розвитку ОП УНЗ в РДГУ».

Обмінювалися думками щодо ОП УНЗ Данилюк С. С. (д-р пед. наук, проф., завідувач кафедри педагогічних наук освітнього і педагогічного менеджменту Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького), Фроленкова Н. А. (канд. екон. наук, доц. кафедри менеджменту НУВГП), Гавлітіна Т. М. (канд. пед. наук, доц., проректор із науково-педагогічної роботи РОІППО), Долід В. В. (канд. істор. наук, доц., проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи РОІППО) та інші учасники (див. відео). Обговорення предмету розгляду пройшло динамічно і продуктивно.

Переглянути відео:

→ Частина 1.