07.09.2021 р. відбувся регіональний онлайн форум “Бізнес і молодь: ефект WOW від співпраці” – платформа, що об’єднала людей бізнесу, представників громадського сектору та працездатної молоді м. Рівного й області в обміні досвідом щодо працевлаштування.

Безпосередню участь у форумі брали студенти РДГУ, психолого-природничого факультету, групи СР-41 та МУ-61 (випускова кафедра педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи).

! Особливістю форуму є його насиченість представниками різних державних структур, компаній та організацій, що, завдяки двосторонньому зв’язку між організаторами та учасниками, наповнила зустріч обговореннями найрізноманітніших сфер діяльності. Серед присутніх – представники: Raiffeisen Bank і Альфа-Банк,  Avon, Lifecell, IT – компаній, готелю Reikartz Bergshloss – Юлія Чернинова, заступниця Міністра молоді та спорту України – Марина Попатенко, начальниця відділу молодіжної політики Рівненської держадміністрації – Наталія Чигир та ін.

Цікавою та, що найважливіше повчальною, виявилась форма роботи “Майстерня майбутнього”, упродовж якої учасники мали можливість активно поспілкуватись через чати, опитування та загальні обговорення.

Представниця Lifecell – Юлія Петруня, що є спеціалісткою з підбору персоналу, провела тренінг, на якому розповіла про правильне оформлення резюме, особливості добору працівників та ефективне проходження співбесіди.

Винагородою для найнаполегливіших учасників виявився розіграш подарунків від Raiffeisen Bank і Альфа-Банк, а також поїздка в Одесу на форум “Future of work”.

→ Переглянути сертифікати, які засвідчують про активну участь студентів у онлайн форумі “Бізнес і молодь: ефект WOW від співпраці”.

P. S. Форум в Одесі пройде без нас, а подарунки троє наших заслужили :) .

#Текст_Альона Лішун

#Фото_Ваня Семенчук, Анна Трофимчук, Настя Марцева