поддержка PHP 7

Міжнародний проект «Erasmus+»  для студентів

        Три роки поспіль відбувається успішна реалізація міжнародного проекту  «Erasmus+КА1» для студентів РДГУ на базі Жешувського Університету (м.Жешув, Польща). Учасниками програми вже стали студенти Інституту мистецтв (Ірина Боярчук, 2017-2018н.р.), факультету філології (Мар’яна Біла, 2018-2019н.р.), факультету історії, соціології та міжнародних відносин (Ірина Осейчук, 2019-2020н.р.). У 2020-2021н.р. за рішенням центрального офісу програми ”Еразмус+” реалізацію академічної мобільності для студентів РДГУ перенесено на 2022р. у зв’язку із світовою пандемією Covid-19.Додаткові дати наборів будуть повідомлені.

Міжнародний проект «Erasmus+»  для викладачів

       Два роки поспіль відбувається успішна реалізація міжнародного проекту  «Erasmus+КА1» для викладачів РДГУ на базі Жешувського Університету (м.Жешув, Польща). Учасницею програми вже стала викладач художньо-педагогічного факультет Руслана Шеретюк (2018-2019н.р.). Переможцем відбору для участі у проекті у 2019-2020н.р. став викладач факультету філології Олег Деменчук. У 2019-2020 н.р. за рішенням центрального офісу програми ”Еразмус+” реалізацію академічної мобільності для викладачів РДГУ перенесено на 2022р. у зв’язку із світовою пандемією Covid-19.

Міжнародний україно-польський науково-дослідний проект «Рефлексивна освіта у вищих навчальних закладах»

        Мета спільного із польським ЗВО-партнером (Університет Гуманітарно-Природничий ім. Яна Длугоша в Ченстохові) проекту полягає у навчанні студентів окремих педагогічних спеціальностей у Польщі та Україні, після чого вони зможуть здійснювати свою методичну діяльність (експериментальне дослідження). У рамках цього проекту уже було репрезентовано дві вистави соціально-психологічного театру: «Україна і біженці: від Сходу до Заходу» та «Синій кит».

Міжнародний мистецько-науковий проект  «Марина Абрамович.Абсолютна свобода»

       У листопаді-грудні 2019р. було реалізовано Міжнародний мистецько-науковий проект «Марина Абрамович.Абсолютна свобода», організований Державною Вищою Школою в Новому Сончі та факультетом мистецтва Жешувського університету. Учасником проекту від РДГУ стала Р.М.Шеретюк на запрошення колеги із Жешувського університету, доктора факультету мистецтв Анни Стеліги.

Міжнародний грантовий проект «FlexSim» у кооперації з Фондом «Intermarium»

       У листопаді 2019р. РДГУ став одним з десяти українських ЗВО-учасників грантового проекту «FlexSim», за умовами якого університет отримав безкоштовну ліцензію для використання програмного забезпечення з метою упровадження курсу «FlexSim», у якому йдеться про створення комп’ютерних моделей виробничих систем. Викладач факультету документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики Юрій Фещук є головним координатором проекту та здійснює викладання курсу«FlexSim» у межах змістових модулів дисциплін «Інженерна і комп’ютерна графіка» у першому семестрі та «Комп’ютерна графіка» у другому семестрі для студентів РДГУ.

Міжнародні проекти у співпраці з ГО «Центр студій політики пам’яті та публічної історії «Мнемоніка»

       Викладачі кафедри політичних наук (Гон М.М.,Долганов П.С., Івчик Н.С.) реалізували такі проекти:«Створення інструментів боротьби з антисемітизмом та ксенофобією» (за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні), «Реанімована пам’ять» (за підтримки RosaLuxemburgStiftung в Україні). У межах реалізації останнього проекту було проведено VI Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Політика пам’яті в теоретичному та практичному вимірах».

 

Back to top