Надрукувати

Положення про студентське самоврядування в РДГУ

Статут Громадської організації "Студентська рада РДГУ"

Склад колегії ГО «Студентська Рада РДГУ»

Центр "Студентська соціальна служба"

Профком студентів РДГУ

Електронна та фізична скринька довіри РДГУ

Студмістечко

Студентський парламент психолого-природничого факультету РДГУ

 

Волонтерська діяльність студентів спеціальності «Соціальна робота»:

→ Волонтерська діяльність в Рівненській обласній лікарні.

→Дубенський хоспіс.

→Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр.

→Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Рівного.

→Тучинська спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступеня.

 

Акції та конкурси:

1. Благодійна акція «Весна починається з…».

2. Виставка-презентація соціальної реклами «Соціальні проблеми очима молодих».

3. Вистака-конкурс присвячена Дню соціальної справедливості.

 

       → Круглий стіл «Досвід, проблеми, перспективи соціально-педагогічної роботи в загальноосвітньому навчальному закладі»

       → Регіональна студентська науково-практична конференція «Соціальна робота очима молоді: теорія, практика, перспективи»

 

Соціальний педагог у форматі молоді: науково-практичний часопис

→ Випуск 1.

→ Випуск 2.

→ Випуск 3.

→ Випуск 4.

→ Випуск 5.

→ Випуск 6.

→ Випуск 7.

→ Випуск 8.

→ Випуск 9.

→ Випуск 10.

→ Випуск 11.

У мандри до квітучого Закарпаття

Студентські роки – найкраща пора пізнавати світ в усьому його розмаїтті. А ще – ловити хвилю ЖИТТЯ, тут і тепер. Тому в перші вихідні початку квітня першокурсниці спеціальності 231 Соціальна робота (на чолі з доц. Оксенюк О. В.) вирушили в мандри до квітучого Закарпаття, до його обласного центру – міста Ужгорода. Адже Ужгород славиться красивим середньовічним замком і колоритним скансеном, квітневим пишноцвітом магнолій, айви і форзиції. А ще – найпотужнішим на Закарпатті Ужгородським національним університетом, де з 1996 року успішно функціонує кафедра соціології і соціальної роботи. Отож, ми спробували тісніше познайомитися із колегами-викладачами кафедри та студентами такої ж спеціальності з перспективою налагодження подальшої співпраці.

Дякуємо за теплу зустріч та її організацію проф. Бартош О.П.: ми дізналися про специфіку навчання зі спеціальності УжНУ, про цікаві проєкти, що реалізуються кафедрою за підтримки партнерів із Данії, Угорщини, Румунії; сфотографувались біля цікавенного маятника Фуко; посмакували доброї кави.

А також щиро вдячні завідувачу нашої кафедри проф. Пелеху Ю.В. за надані авторські праці для представлення РДГУ; декану ППФ проф. Павелківу В.Р. – за підтримку наших ініціатив; доц. Нечипорук Л.І. – за швидко укомплектовані нові студентські часописи і дружнє плече; ст. лаб. Гомон Н.Р. – за морально-психологічне підкріплення.

Два дні в Ужгороді пролетіли файно. Адже був ще Невицький замок серед місцевих гір; пошук візитівок міста – бронзових міні-скульптур по довгій набережній р. Уж та багато живого, не-екранного спілкування, за яким, як з’ясувалося, студенти сумують найбільше.

П.с. Сакури розквітнуть через два тижні :).

→ Переглянути фотографії.

У студентів груп СР-22 та СР-31 27 квітня 2023 р.  розпочалась виробнича практика у соціальних службах, під керівництвом  проф. Шевців З.М. у Рівненському обласному центрі соціальних служб. Перший тиждень практики позаду, тож хочемо прозвітувати про пророблену роботу.

У Рівненському обласному центрі соціальних служб напередодні нашої практики розпочався п’ятиденний онлайн курс підвищення кваліфікації для прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу. Працівники центру радо запросили нас взяти участь у цьому курсі, на якому впродовж 5 днів, фахівці різних напрямків надавали батькам консультації, проводили лекції та давали відповіді на актуальні запитання. Ми почерпнули для себе багато цікавої та потрібної інформації не лише як спеціалісти із соціальної роботи, а й як майбутні батьки. Всі студенти сумлінно відвідували курс та залишились задоволеними від участі в ньому.

Автор – Анастасія Кособуцька, СР-22

Студенти групи СР-22, в межах виробничої практики, 03.05.2023 р. стали слухачами двогодинного онлайн-вебінару “Робота з вразливими категоріями сімей: раннє виявлення СЖО та перенаправлення”, від ГС “Українська мережа з прав дитини ” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в межах проєкту СПІЛЬНО. Соціальні послуги.

Було розібрано поняття “вразливості”, зокрема у період війни, таких категорій населення як сім’ї військовослужбовців , ВПО, люди, що перебували під окупацією та особливості соціальної роботи з кожною з цих категорій.

Окрім цього, нам роз’яснили особливості роботи Дитячих точок СПІЛЬНО ЮНІСЕФ, заходи, що там здійснюються та функціональні обов’язки соціальних працівників.

Розглянули таку соціальну послугу як “перенаправлення”, її значення у роботі з вразливими категоріями населення.

Загалом ми отримали цікаву та змістовну інформацію, що стане нам в нагоді під час професійної діяльності.

Автор – Анастасія Кособуцька, СР-22